Rooster

Maandag

04 maart open van 07:00 tot 22:30
  1. Tijd Duur Les Instructeur Locatie
  2. 09:00 60 min BodyPump Willy Studio II
  3. 10:15 60 min BodyShape Willy Studio II
  4. 13:00 60 min Spinning Jos Studio I
  5. 13:15 45 min GymVitaal Annemiek Studio II
  6. 19:00 60 min Pilates Rachèle Studio I
  7. 17:00 30 min Fysiotherapie inloopspreekuur
  8. 19:00 60 min Spinning Jeroen Studio I
  9. 20:10 60 min Yoga Rachèle Studio II

Dinsdag

05 maart open van 08:00 tot 22:30
  1. Tijd Duur Les Instructeur Locatie
  2. 09:30 60 min Pilates Marlies Studio II
  3. 10:00 30 min Circuittraining Sportcoach Fitness
  4. 12:30 30 min Training lage rugklachten Jochem Fitness
  5. 13:30 60 min BodyShape Peter Studio II
  6. 19:00 60 min BodyPump Willy Studio II
  7. 19:00 60 min Spinning Jos Studio I
  8. 19:30 60 min ZwangerFit Megan Buiten
  9. 19:30 60 min Bootcamp Michel Buiten
  10. 20:00 60 min Yoga Marjanne Studio II
  11. 20:15 60 min Spinning Jos Studio I

Woensdag

28 februari open van 07:00 tot 22:30
  1. Tijd Duur Les Instructeur Locatie
  2. 09:00 60 min Spinning Michel Studio I
  3. 09:30 60 min BodyShape Loes Studio II
  4. 10:00 30 min Circuittraining Sportcoach Fitness
  5. 18:45 45 min XCORE Kim Studio II
  6. 19:30 60 min Spinning Frans Studio I
  7. 19:30 60 min BodyJam Kim Studio II
  8. 20:30 60 min BodyBalance Marlies Studio II

Donderdag

29 februari open van 08:00 tot 22:30
  1. Tijd Duur Les Instructeur Locatie
  2. 09:00 60 min Yoga Marjanne Studio II
  3. 10:00 45 min LES MILLS DANCE Marjanne Studio II
  4. 13:15 45 min GymVitaal Annemiek Studio II
  5. 17:30 30 min Fysiotherapie inloopspreekuur
  6. 19:00 60 min BodyPump Robert Studio II
  7. 19:30 30 min Circuittraining Sportcoach Fitness
  8. 19:30 60 min Spinning Steven Studio I
  9. 20:00 45 min Tone Robert Studio II

Vrijdag

01 maart open van 07:00 tot 22:00
  1. Tijd Duur Les Instructeur Locatie
  2. 09:00 60 min Spinning Jeroen Studio I
  3. 09:15 60 min Pilates Rachèle Studio II
  4. 10:00 30 min Circuittraining Sportcoach Fitness
  5. 10:25 60 min Yoga Rachèle Studio II
  6. 19:30 60 min Krachthoek training Vera Fitness

Zaterdag

02 maart open van 08:00 tot 15:00
  1. Tijd Duur Les Instructeur Locatie
  2. 09:00 60 min Spinning Jeroen Studio I
  3. 09:00 45 min Tone Robert Studio II
  4. 10:00 30 min Circuittraining Sportcoach Fitness
  5. 10:00 60 min Pilates Robert Studio II
  6. 11:00 60 min Yoga Robert Studio II

Zondag

03 maart open van 08:00 tot 13:30
  1. Tijd Duur Les Instructeur Locatie
  2. 08:30 60 min Spinning Michel Studio I
  3. 09:00 60 min BodyPump Sanne Studio II
  4. 09:45 60 min Spinning Michel Studio I
  5. 10:00 30 min Circuittraining Sportcoach Fitness
  6. 10:10 45 min XCORE Sanne Studio II
  7. 11:00 60 min BodyBalance Marlies Studio II

61 reviews op Facebook

19 reviews op Google